Dyrekcja i pracownicy

DYREKTOR SZKOŁY

ALEKSANDRA DĄBROWSKA-KONKOL

 

SEKRETARKA

PAULINA KOTŁOWSKA

 

DZIEŃ TYGODNIA

GODZINA

PONIEDZIAŁEK

07:45 – 13:45

WTOREK

07:45 – 13:45

ŚRODA

07:45 – 13:45

CZWARTEK

07:45 – 13:45

PIĄTEK

07:45 – 13:45

 

BIBLIOTEKA SZKOLNA

JUDYTA GNEBA – BORÓWKA

 

DZIEŃ TYGODNIA

GODZINA

WTOREK

11:40 – 13:40

ŚRODA

11:40 – 13:40

CZWARTEK

09:45 – 10:45

PIĄTEK

11:40 – 13:40

 

NAUCZYCIELE UCZĄCY W SZKOLE W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

NAUCZANY PRZEDMIOT

1.

Bojanowska Aneta

język kaszubski

2.

Byczkowski Mirosław

informatyka

3.

Głodowska Krystyna

edukacja przedszkolna

4. 

Gneba-Borówka Judyta

biologia, przyroda, język kaszubski

5.

Gołowacz Anna

język niemiecki

6.

Janowicz Emilia

wychowanie do życia w rodzinie

7.

Kasperek Ewa

geografia

8.

Klajn Danuta

edukacja wczesnoszkolna, technika

9.

Klajn Maria

edukacja przedszkolna

10.

Klawikowski Adrian

historia, wiedza o społeczeństwie

11.

Koniuszewska Joanna

plastyka

12.

Kostuch Małgorzata

matematyka

13.

Labudda Izabela

nauczyciel wspomagający

14.

Leszk Bartłomiej

doradztwo zawodowe

15.

Lewandowski Maciej

edukacja dla bezpieczeństwa

16.

Makurat Danuta

język angielski, logopedia

17.

Matuszczak Honorata

język francuski

18.

Penkowska Żanetta

matematyka

19.

Piotrowska Eliza

język polski

20.

Piotrowska Sylwia

edukacja wczesnoszkolna, świetlica

21.

Pobłocka Justyna

muzyka

22.

Popowicz Lucyna

terapia pedagogia

23.

Reiter Anna

religia

24.

Ros Mariusz

fizyka

25.

Stępiński Jeremi

chemia

26.

Śledź Jolanta

język angielski

27.

Wenta Alicja

edukacja przedszkolna

28.

Wenta Angelika

wychowanie – fizyczne

29.

Wetta Iwona

język polski

30.

Wica Beata

język polski

31.

Winczewska Halina

edukacja wczesnoszkolna, język kaszubski

 

PRACOWNICY OBSŁUGI I ADMINISTRACJI PRACUJĄCY

W SZKOLE W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

STANOWISKO

1.

Dąbrowska Anna

sprzątaczka

2.

Dułak Jadwiga

woźna

3.

Kotłowska Paulina

sekretarka

4.

Labuda Wiesława

pomoc nauczyciela

5.

Stromska Adriana

pomoc nauczyciela

6.

Szymichowski Paweł

pracownik gospodarczy / palacz

7.

Zielke Anna

sprzątaczka

Bezpieczne wakacje
Numerek na następny dzień
pojawia się po godzinie 15:00.
Dla pewności należy odświeżyć widok strony
z wciśniętym klawiszem CTRL.



Regulamin szczęśliwego numerka

Wybierz klasę:



Plan ważny od 11.09.2018